Winbook Center

Zielona Góra

Firma powstała w roku 1994 i od początku istnienia zajmuje się tworzeniem oprogramowania wspierającego działalność przedsiębiorstw w zakresie księgowości, gospodarki magazynowej, sprzedaży, itp.
W ostatnich latach poszerzyliśmy zakres działalności tworząc kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmami spedycyjno-transportowymi oraz serwisami samochodowymi. Rozwijamy własne oprogramowanie VinCent skupiające wszystkie wyżej wymienione płaszczyzny.
O funkcjonalności oprogramowania świadczy duża różnorodność firm - naszych klientów - z całego kraju. Należą do nich biura rachunkowe, firmy handlowe i produkcyjne, jednostki budżetowe i gospodarstwa pomocnicze jednostek budżetowych, spółdzielnie a także firmy transportowe i serwisy samochodowe.
W chwili obecnej firmowy system informatyczny to już nie jedna aplikacja, lecz cały szereg programów wykorzystywanych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Im lepiej części systemu współpracują ze sobą, tym korzystniejsze jest to dla klientów i w efekcie przekłada się na wymierne efekty ekonomiczne.
Wychodząc naprzeciw takim wymaganiom umożliwiamy współpracę naszego oprogramowania z innymi systemami bądź urządzeniami elektronicznymi (np. drukarki fiskalne).
W dniu dzisiejszym WINBOOK CENTER to firma bogata w kilkunastoletnie doświadczenia we wdrażaniu oprogramowania, oferująca swoim klientom z grupy małych i średnich firm tanie i proste w użyciu oprogramowanie z możliwością dopasowania do charakteru prowadzonej działalności.

Oferta:
moduły uniwersalne - do zastosowania w firmie o dowolnym profilu działalności (Finanse i księgowość, Gospodarka magazynowa, Środki trwałe itp.),
moduły specjalistyczne - do zastosowania w firmach o określonym profilu działalności (Planowanie spedycji, Serwis, Warsztat, Delegacje, Karta drogowa itp.), przygotowanie indywidualnych rozwiązań "pod klienta", wsparcie techniczne.